Şirket ProfilimizHakkımızda

KKTC'de bilişim sektörünün lider firmalarından biri olan Aerian Solutions Ltd., kuruluşundan beri KKTC’nin en güçlü ve güvenilir IT Hizmet Sağlayıcı olmayı hedeflemektedir. Danışmanlık,tasarım,kurulum,işletim,bakım değer zincirinde kapsamlı hizmetler sunularak müşterinin kendi ana işine odaklanması sağlanmaktadır. Sizin gücünüz bizim gücümüz sloganı ile ilerleyen Aerian Solutions Ltd. gücünü, dünyanın en büyük teknoloji üreticileri ve sağlayıcıları ile kurduğu stratejik ortaklıklarla pekiştirmiştir.

Misyonumuz
Müşteriler

Teknolojik yenilikleri verimliliğe dönüştürerek kurumsal müşterilerine performans, iş sürekliliği ve operasyonel etkinlik kazandıran bir iş ortağı olmak.

İş Ortakları

İş ortaklarının sunduğu çözümleri en az onlar kadar iyi tanıyan, bu çözümlere bilgi ve tecrübesiyle inovatif değer katan, güvenilir ve ayrıcalıklı bir şirket olmak.

Kalite Politikamız

Aerian Solutions, bilişim hizmetleri sektöründe; çalışanları, müşteri ve iş ortakları tarafından öncü şirket olarak algılanmayı hedefleyen bir kalite politikasına sahiptir.

Toplum ve müşteri odaklı yaklaşım ile çevreye duyarlı bir kurum olmak,

Doğru ve efektif kaynakları kullanmak suretiyle; müşteri ihtiyaç ve taleplerini karşılayan ürün, hizmet ve proses kalitemizi sürekli iyileştirmek,

Müşteri memnuniyetini sürekli kılmak ve arttırmak,

Uzlaşma, değişim, paylaşım ile kişisel kalitemizi ve kalite bilincimizi sürekli yükseltmek,

Vizyonumuz
Vizyonumuz

Müşteri memnuniyeti ve etik değerlerden asla vazgeçmeden, kendisini sürekli yenileyerek yurtiçindeki pazar liderliğini korumak ve uluslararası bir marka haline gelmek.

Adres:Aerian Solutions Ltd. 8, Mehmet Ali Görmüş Sokak. Köşklüçiftlik Lefkoşa- KKTC
Tel:+90 392 22 86 133
Fax:90 392 22 74 633
Web Adresi:www.aerian.eu

Hizmetlerimiz
Hizmet ve Çözümler

All Rights reserved 2023 Aerian Solutions
Designed & Powered by Niyel Technologies Ltd.